“6-7 fark olabilecek bir maçtı”

Fiona

New member
Galatasaray Lideri Dursun Özbek, 3-0 kazandıkları Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak, “5 tane attık 3’ü sayıldı. 6-7 fark olabilirdi” dedi.

Dursun Özbek, 3-0’lık Fenerbahçe derbisiyle ilgili olarak, “Eksiklerimiz oldukçatu. Eksiklerimize karşın epey hoş bir oyun oynadık. Her hafta üzerine koyarak gidiyoruz. Bugün için hem teknik kadroyu tıpkı vakitte oyuncularımı kutluyorum. Devrenin bitmesine bir maç kaldı. İkinci yarıya da tıpkı performansla devam edeceğiz. Oyun hoştu, 5 tane attık 3’ü sayıldı. 6-7 fark olabilirdi.

Taraftarlarımız 7 gole alıştı. Beklentileri 7 gol. Bundan daha sonra oyuncularımın daha âlâ vuruşlar yapmalarını istiyorum. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Fenerbahçe’nin maç öncesi ligin favorisi gösterildiği yorumu için Özbek, “Hislerime tercüman oluyorsun. Bu oyun alanda oynanıyor. Maç, gazete yapraklarında yahut basında oynanmıyor. Maç öncesi kamuoyu Fenerbahçe diyordu. Alanda yüreğini ortaya koyan inanmış bir ekibiniz var ise sonuç alınıyor. Artık Galatasaray”ı biraz daha yakından inceleyip yorum yaparlarsa seviniriz” tabirlerini kullandı.

“Maç öncesi tedirginlik duydunuz mu? sorusuna ise Galatasaray Lideri Durzun Özbek, “Icardi 15 dakikada bir gol bir asist. Çok az görülen gollerden bir tanesi attı. Bizim oyuncumuz. Icardi’nin 90 dakikaya gereksinimi yok. Bundan daha sonra Galatasaray gösteri devam edecek. İnşallah Mayıs’ta taraftarımızla şampiyonluk sevincini yaşayacağız ” karşılığını verdi.