Emre Demir imzayı attı

Fiona

New member
Fenerbahçe, Barcelona’dan takımına kattığı Emre Demir’i deklare etti.

Emre Demir için bonservis bedeli ödemeyecek olan Fenerbahçe, Barcelona’ya bir daha sonraki satıştan yüzde 20 hisse verecek.

Oyuncu 4.5 yıllık mukaveleye imza attı.

Fenerbahçe forması giyecek olmanın kendisini epeyce heyecanlandırdığını lisana getiren Emre Demir de, “Çok heyecanlıyım, zira buraya geldiğim için fazlaca memnunum. Menajerim Ahmet Bulut bana ‘Fenerbahçe kulübü seni istiyor’ diye söylemiş olduğinde epeyce heyecanlandım, olması için de kendisiyle konuştum. Burada olduğum için hayli memnunum, epeyce heyecanlıyım. Bir an evvel taraftarımızın önüne çıkmak ve çubuklu formayı giymek istiyorum. Taraftarlarımızdan epeyce fazla takviye bildirisi geldi. Herkese teşekkür ederim. İnşallah şampiyonluğun bu sene geleceğine inanıyorum.” diyerek kelamlarını noktaladı.

İmza merasiminde açıklamalarda bulunan idare konseyi üyesi Selahattin Baki, “Bizi keyifli eden bir transfer. Türk oyuncu merkezli grup kurma hevesimiz hiç bitmiyor. Hem yaş olarak, birebir vakitte yetenek olarak tartışılacak bir profil değil. Daha evvel de takımımıza katmak için refleksimiz olmuştu. Kendisi Avrupa’ya gitmişti. Mukadderatımızda varmış, onun da mukadderatında Fenerbahçe varmış. Geleceğe epey büyük bir yatırım olarak görüyoruz. Kendisine de Fenerbahçe ve ulusal ekip forması altında üstün muvaffakiyetler diliyorum” tabirlerini kullandı.