Samet Akaydın adım adım Fenerbahçe’ye

Fiona

New member
Adana Demirspor’un yıldızı Samet Akaydın, adım adım Fenerbahçe yolunda. Mavi Şimşekler’de lider Murat Sancak ve teknik yönetici Vincenzo Montella’dan savunma oyuncusu için açıklama geldi. 28 yaşındaki oyuncunun son paylaşımı da veda olarak yorumlandı.

Samet Akaydın’ın Fenerbahçe’ye transferinde geri sayım başladı.

Spor Toto Üstün Lig’in 18. hafta maçında Adana Demirspor deplaslamanda Başakşehir’e 2-1 mağlup oldu. Kadrosunun tek golüne imza atan Samet Akaydın için uğraş daha sonrası kulüp idaresi tarafınca açıklamalar geldi.

VİNCENZO MONTELLA NE SÖYLEDİ

Karşılaşma daha sonrası TRT Spor‘a konuşan teknik yönetici Vincenzo Montella, “Samet’in Fenerbahçe’ye gideceği ve Adana Demirspor’un Hulk ile anlaşacağı istikametinde haberler var?” formunda gelen soruya “Bu sorunun yanıtını biliyorum fakat bilmiyorum… Bu düzeylerde kalmak istiyorsak atılımlarımızı yapmamız lazım. tekrarki maçta Belhanda ve Kevin cezalı. Samet de olmayacak.” karşılığını verdi.

MURAT SANCAK NE SÖYLEDİ

Adana Demirspor Lideri Murat Sancak da transferin gerçekleşeği tarafında sinyal verdi.

A Spor‘a konuşan Sancak,“Transfer periyodu 12 Ocak’ta başlıyor. 12’sinde açıklanır. Şayet o denli bir şey var ise.(Gülerek)” ifadelerini kullandı.

VEDA ÜZERE PAYLAŞIM

Samet Akaydın grubunun mağlup olduğu maçın akabinde toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaptı. 28 yaşındaki futbolcu, twitter hesabından paylaştığı iki fotoğrafa, “İlkler, enler ve sonlar her vakit özeldir. Unutulmaz.” notunu düştü. Samet’in bu paylaşımı Adana Demirspor’a veda halinde yorumlandı.

2020-21 döneminden bu yanada Adana temsilcisinde forma giyen Samet, bu dönem ekibiyle 17 maça çıktı ve 2 gol katkısı verdi.