“Şu anda tek odak noktam Fenerbahçe”

Fiona

New member
Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu, Avrupa’ya gitme hayali olduğunu lakin şu anda tek odak noktasının Fenerbahçe olduğunu söylemiş oldu. 23 yaşındaki oyuncu ayrıyeten, “Geçen dönemlere bakacak olursak gelişim kaydediyoruz ve bunu hocamızla yapıyoruz” dedi.

Spor Toto Üstün Lig’in 21. haftasında Kasımpaşa’yı konuk edecek Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu, idman öncesinde soruları yanıtladı.

Şu anda tek odak noktasının sarı-lacivertli ekip olduğunu söyleyen Ferdi Kadıoğlu, “Avrupa’ya gitme hayalim var ancak biz kadro olarak şampiyonluk için çabalıyoruz. Şu anda tek odak noktam Fenerbahçe” yorumunda bulundu.

Farklı durumlarda nazaranv almasıyla ilgili soruyu yanıtlayan Ferdi, “10 numara favori durumum. Kenarlarda da oynamayı seviyorum. Benim nerede oynadığım fazlaca fazla kıymetli değil. Oynadığım durumlarda düzgün bir performans sergilediğimi düşünüyorum. Hocam nerede bakılırsav verirse orada oynamaya hazırım. 10 numara telaffuzum latifeydi tabi” dedi.

23 yaşındaki oyuncu ayrıyeten şunları söylemiş oldu:

“Geçen dönemlere bakacak olursak gelişim kaydediyoruz ve bunu hocamızla yapıyoruz. Taktiksel olarak kuvvetli yanlarımız olduğunu düşünüyorum. Hocamızla defansif istikametimi de geliştirdiğimi düşünüyorum. Ekip olarak kendimizi de geliştiriyoruz. Maçlarda en güzel performansımı ortaya koymak istiyorum. Hocamız da bize bu hususta yardımcı oluyor.”