“1,5 yıldır maaş alamıyorum”

Fiona

New member
Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Yöneticisi Erol Bulut, Fenerbahçe maçının akabinde, 1,5 yıldır maaş alamadığını ve buna karşın kadrosunu şikayet etmediğini belirtti.

Spor Toto Harika Lig’in 19. haftasında Fenerbahçe’ye konutunda 2-1 mağlup olan Gaziantep Futbol Kulübü’nde Teknik Yöneticisi Erol Bulut maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

Bulut açıklamasında şunları tabir etti:

“Bugün mağlup olmamamız gereken bir oyun oynadık. Kazanabileceğimiz bir maçtı. Kişisel yanılgıdan gol yedik. Gol konumlarımız vardı. 11’e 11 oynasaydık kazanabilirdik.Fenerbahçe’ye karşı 10 kişi kaldık. Uygun pas yapan bir ekip Fenerbahçe, biz de 10 kişi konuma giremedik. Sagal yanılgı yaptı kadrosunu 10 kişi bıraktı, kadrosunun yenilmesine sebep oldu. Bunları konuştuk biz lakin maçın ortamında maalesef oluyor bu biçimde şeyler. 70 dakika güzel oynadık lakin karttan daha sonra düştük.

Şu an idare olarak bir muhatap bulamıyoruz. Önümüzdeki hafta bir idare gelirse oturup konuşmamız gerekiyor. Zira eksiklerimiz var. Transfer yapmamız gerekiyor. Futbolcular alacaklarını alamıyor. Ben 1,5 yıldır maaş alamıyorum lakin hiç bir vakit ekibimi şikayet etmedim. Futbolcular tüm bu aksilikleri alana yansıtmadı. Bugün uygun gayret ettiler. En az 4-5 tane futbolcuyu transfer etmemiz gerekiyor. Bilhassa atakta oyuncu gerekiyor.”