Medya: İzleyiciler RTL yardım kampanyasına 20 milyon euro bağışta bulundu

Neil

New member
medya
İzleyiciler RTL yardım kampanyasına 20 milyon euro bağışta bulundu

Moderatör Wolfram Kons ve çocuklar RTL bağış maratonunun 2023 nihai sonucunun önünde duruyorlar. Fotoğraf

© Rolf VennenbeHaberler/dpa

28. RTL bağış maratonunda izleyiciler, ihtiyaç sahibi çocuklara 20 milyon avronun üzerinde bağışta bulundu. RTL Cuma günü bunun muhteşem bir başarı olduğunu duyurdu. “Stiftung RTL – Çocuklara Yardım Ediyoruz” Başkanı Thomas Rabe, “Özellikle bu zamanlarda, RTL yardım kampanyasını destekleyen her bağışçıya özellikle teşekkür etmek istiyorum” dedi.

28. RTL bağış maratonunda izleyiciler, ihtiyaç sahibi çocuklara 20 milyon avronun üzerinde bağışta bulundu. RTL Cuma günü bunun muhteşem bir başarı olduğunu duyurdu. “Stiftung RTL – Çocuklara Yardım Ediyoruz” Başkanı Thomas Rabe, “Özellikle bu zamanlarda, RTL yardım kampanyasını destekleyen her bağışçıya özellikle teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Rabe, “Almanya’da giderek daha fazla aile büyük endişeler ve zorluklarla mücadele ediyor. Başkalarını savunmak mubahtır” dedi. Deneyimler, ödenmemiş ödemeler nedeniyle bağış miktarının önümüzdeki günlerde artmaya devam edeceğini göstermiştir.

ÖĞLEDEN SONRA

dpa