Shaquille O’Neal, kadro mı satın alıyor

Fiona

New member
NBA’nin başarılı isimlerinden Shaquille O’Neal yeni açıklamaları ile sporseverlerin dikkatini çekti. Eski basketbolcu bir NBA takımına yatırımda bulunmak istediğini ima etti.

“Eve dönmek istiyorum”

Pazar günü CNN’den Becky Anderson için konuşan Shaquille O’Neal NBA ekiplerinden birine yatırım yapmak istediğini şu sözlerle ima etti: “Söylememe müsaade var mı bilmiyorum. Bunu söylemek muhtemelen saygısızlık olur ancak meskene dönmek istiyorum. Bunun ne manaya geldiğini anlamayı izleyicilere bırakacağım. Konuta dönmeyi isterim.”

Phoenix Suns argümanları

Geçtiğimiz haftalarda eski profesyonel basketbolcu Shaquille O’Neal’ın NBA takımlarından Phoenix Suns’ı satın almak istediği tez edilmişti. O’Neal ise hakkındaki savları reddederek Amerikan Basketbol Ligi’nden bir ekip almak istediği söylentilerini yalanlamıştı.

“LeBron’u kıskanıyorum”

Shaquille O’Neal açıklamalarının devamında, Kareem Abdul-Jabbar’ın tüm vakit içinderın NBA sayı rekorunu kırmaya giderek yaklaşan LeBron James’i kıskandığını şu sözlerle deklare etti: “LeBron ve grubu şahane bir iş çıkardı. Olağanüstü bir iş adamı. Bu manada LeBron’u kıskanıyorum. 20-30 yıldır yapılmayan bir şeyi yapmak üzere. Bu, hayatta bir sefer elde edilebilecek bir muvaffakiyet.”